Harmonogram zebrań

Nasze zebrania odbywają się zazwyczaj we wtorki w ciekawych miejscach Górnego  Śląska lub lokalach podróżniczych. Organizujemy także wyjazdy na weekendowe zebrania szkoleniowe.

legenda kolorów:
szary zebrania minione
czarny zebranie najbliższe
niebieski zebrania przyszłe

Zapraszamy na najbliższe zebrania:

Data Opis
22.08.2017

(wtorek)

Zebranie wakacyjne. Odbędzie się w Rebel Garden, w Parku Śląskim o 18.00. Obiekt jest tuż obok wejścia głównego do ZOO. Na miejscu można posmakować wielu różnych piw, są także soczki i herbaty czy kawy. Okolica nastraja do relaksu, będzie to idealny moment by porozmawiać o urlopach, tych minionych, jak i nadchodzących.
22.06.2017

(czwartek)

Ostatnie zebranie przed wakacjami. O godzinie 17:30 w Starej Kotłowni MDK przy Barlickiego 3 w Gliwicach. Będą to śpiewanki (18.30), poprzedzone zebraniem (17:30). Zapraszamy gitarzystów ze swoimi instrumentami.
 07.06.2017

(środa)

W środę o godzinie 17:30 w CKS Mrowisko w sali Konferencyjnej odbędzie się zebranie szkoleniowe. Tematyką zebrania będą ubezpieczenia różnego rodzaju ukierunkowane pod branżę górską. Prelekcja (18:00) będzie dotyczyła ubezpieczeń osobistych i grupowych różnego typu. Prelegentem będzie pan Marek Wystemp.
23.05.2017
(wtorek)
Prelekcja i zebranie w CKS Mrowisko: sala konferencyjna godzina 18:00. Prelekcja będzie dotyczyć struktury, organizacji i działań UPA w terenie uprawnień i najbliższej okolicy. Czas prelekcji to ok. 30 min., później możliwość wspólnej dyskusji i gry na gitarze.
6-7.05.2017
(sobota-niedziela)
Zebranie wyjazdowe w Beskidzie Śląskim. Meta w chatce na Pietraszonce. Cena noclegu: 10zł ulgowy 12zł normalny. Wyjazd w sobotę rano pociągiem 7:47 ze stacji Katowice. Jedzenie: klasyczna pulpa składkowa (baza: makaron). Więcej informacji na forum.
18.04.2017
(wtorek)
Zebranie pt. WWW, czyli Wtorek Wielkiej Wyżerki, zachęcamy do przynoszenia wszelkich smakołyków, gitarzyści proszeni o zabranie instrumentów! Zapraszamy na godzinę 18:00 do CKS Mrowisko w Gliwicach – sala konferencyjna

 

Zapraszamy także do zapisania się do newslettera oraz śledzenia informacji na stronie.
Do zobaczenia!

Nasza siedziba:
Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”
(dawna stołówka studencka)
ul. Pszczyńska 85
44-100 Gliwice

Z placu Piastów jeżdżą autobusy KZK GOP nr 32, 932, 669, 41 oraz MZK Tychy nr 33 prawie pod samo „Mrowisko” (przystanek Gliwice Komag).

Wyślij znajomemu


Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.