Newsletter

Śledź zmiany na stronie

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić wszystkie aktualności pojawiające się na naszej stronie, zachęcamy do dopisania swojego adresu email tutaj. Dzięki temu otrzymasz emailem powiadomienie o każdej nowo dodanej wiadomości na naszej stronie.

UWAGA! Z przyczyn technicznych, w chwili obecnej, nasz serwis nie dostarcza wiadomości do adresów w domenie @wp.pl oraz @o2.pl. Powodem są silne zabezpieczenia antyspamowe tych serwisów (SPF). Osoby posiadające adresy w tych domenach nadal mogą jednak korzystać z serwisu Harnaś Express (szczegóły poniżej).

Nie przegap najbliższych wydarzeń

Jeśli preferujesz otrzymywanie zbiorczego maila, mniej więcej raz w miesiącu, zawierającego informacje o najbliższych ogólnodostępnych rajdach, Kulturalnych Imprezach w Chatce na Adamach i innych wydarzeniach organizowanych przez SKPG, subskrybuj Harnaś Express!

Aby to zrobić wyślij ze swojego adresu pustego maila na harnas-express-subscribe@googlegroups.com. Po chwili dostaniesz zwrotnego maila z linkiem, w który należy kliknąć, aby potwierdzić chęć zapisania się do newslettera.

Sposób 2 – Jeżeli masz konto Google/GMail, wystarczy wejść na stronę http://groups.google.pl/group/harnas-express i kliknąć link Przyłącz się do grupy w prawej części strony.

Wyślij znajomemu


Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.