1967-1972

Imię i nazwisko Przezwisko Blacha SKPB Blacha SKPG
1967 – Członkowie założyciele SKPG „Harnasie”
Janusz Błaszczyk 21
Wojciech Bradecki 22
Andrzej Brożek 5
Jan Brzoza
Jacek Dańczak (zm. 1996)
Bruno Gabryś 8
Andrzej Gruszka
Stanisław Grzegorczyk 53
Czesław Hatala
Zbigniew Kacprzak 15
Tadeusz Kłos Papa, Tata
Andrzej Knips
Wojciech Lalewicz Otek 23
Henryk Lalik 24
Marian Lalik
Małgorzata Mathea-Borowska 20
Janusz Pośpiech 28
Zbigniew Wojaczek 12
Andrzej Zając
Irena Zydzik-Sulińska Zołzik 17
Jerzy Bradecki Członek honorowy 1
Aleksander Orłowski Członek honorowy 1 2
Jacek Węglarczyk Członek honorowy Dziadek Jacek 3 3
Jerzy Jasiczek Członek honorowy Baca 4 4
Władysław P. Kliś Członek honorowy 2 5
Franciszek Drewniok Członek honorowy 6 6
Andrzej Jeżewski Członek honorowy 7 7
Jacek Nabzdyk Członek honorowy Szpok 9 8
Wojciech Mill Członek honorowy 10 9
Anna Stokłosa-Wadowska (zm. 1988) Członek honorowy 11 10
Jerzy Skrzypczyk Członek honorowy 13 11
Jerzy Swatoń 16 12
Marian Kowalski 18 13
Andrzej Kajetan Kowalski Członek honorowy Kajtek 14 (19) 14
Witold Wiśniewski Tolo 25 15
Andrzej Bigaj 29 16
1968 – Absolwenci 1-go kursu
Kazimierz Bodora Szwagier 27
Jerzy Świądrowski 30
Mariusz Hantke Członek honorowy 31 17
Zygmunt Kałuża 32 18
Andrzej Mokrosz Członek honorowy As 33 19
Robert Pasierbski (zm.) 34
Lucyna Till-Modelewska 35 20
Tomasz Trojok 36
Maciej Wróblewski (zm. 2001) 37 (42) 21
Jacek Kania 38
1969 – Absolwenci 2-go kursu
Mirosław Baranowski 48
Jan Czogała 51
Zdzisław Rzęsista 49
Stanisław Zadora 44
Andrzej Żemła 39
Seweryn Sobczyk 26 22
Adam Piórko Członek honorowy 40 23
Henryk Tomanek 41 24
Halina Kubaczka 43 25
Ryszard Białecki Dugi Krótki 45 26
Irena Kempa 46 27
Anna Skobyłka-Surdel 47 28
Klara Polgar-Bolygo 50 29
Piotr Głogowski Członek honorowy Winnetou 52 30
Władysław Piwowarczyk 54 31
Antoni Dronszczyk 57
1970 – Jaskinia pod Trzema Kopcami
Zbigniew Philipp 55 32
Andrzej Marzec 56 33
Andrzej Karbownik 58 34
Korneliusz Miksch Członek honorowy 59 35
Mieczysław Martyniak (zm. 1981) 60 36
Włodzimierz Ochoński 61 37
Marian Drewniok (zm. 1998) 62 38
Franciszek Darda Okapi 63 39
Jerzy Barglik 64 40
Jerzy Kropka 65 41
Wojciech Mrozowski Inżynier 66 42
Kazimierz Kasztan 67 43
Mieczysław Urbaczka 69
Ewa Magdziak 70 44
Urszula Bożek-Stojewska 68 45
Ewa Krzanowska-Kuliszkiewicz Ewcyk 71 46
Kinga Matuszewska-Początek Inka 72 47
Krzysztof Mańczyk 73
Krzysztof Rząca 74 48
Jerzy Buczek 75 49
Grzegorz Posz 76 50
Teodor Tryba 77
Lech Bachowski 78 51
Krzysztof Żuczkowski 79 52
1972 – Pietraszonka (Gańczorka)
Andrzej Kuliszkiewicz Kulisz 80 53
Łukasz Walichiewicz 81 54
Krzysztof Kluszczyński Członek honorowy Klucha 82 55
Jerzy Pawlikowski Członek honorowy Wiewiórek Błotny, Wiewiór 83 56
Krystyna Nitzschke 84 57
Krystyna Wac-Chrzan 85 58
Wojciech Mielczarek 86 59
Andrzej Szyja (zm. 1982) 87 60
Jerzy Gołowkow Goły 88 61
Maria Wróblewska (Górnicz) (zm. 2002) 89 62
Andrzej Drygajło Acia 90 63
Andrzej Kubaczka 91 64
Jan Siołkowski 92 65
Wiesław Polak 93 66
Chrobacza Łąka

Wręczenie dotychczasowym członkom Koła nowych (trójkątnych) blach.

Członkowie Koła:


Wyślij znajomemu


Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.