1980-1989

Imię i nazwisko Przezwisko Blacha SKPG
Blachowanie 1980 – Lasek
Barbara Kotynia (Tomaszewska) 146
Edward Janoszka 147
Wojciech Milota Koala 148
Jolanta Wolińska (Zawodniak) 149
Andrzej Krzemień 150
Bogdan Ikoniak 151
Jolanta Kowalówka (Kasprzyk) 152
Adam Wyleżałek Wyżełek 153
Piotr Manierak Bularz 154
Jacek Ginter Członek honorowy NAJacek 155
Stanisław Krawiec 156
Janusz Mańka 157
Blachowanie 1981 – Wisła Czarne
Witold Wojtkowiak 158
Marek Kluszczyński (zm. 2011) Mł. Klucha 159
Małgorzata Bilnicka (Sikora) 160
Krzysztof Kulanek 161
Roman Strzeszewski 162
Ryszard Sikora 163
Wojciech Pyzik 164
Włodzimierz Wróblewski 165
Jerzy Neliszer 166
Elżbieta Tumidajewicz-Stankiewicz 167
Grzegorz Fołda 168
Janusz Mroczek 169
Jerzy Kieś 170
Dariusz Czerniak Dzida 171
Blachowanie 1982 – Potrójna
Marek Zygmański Belfegor 172
Jan Kowalik Członek honorowy 173
Tadeusz Piotrowski (zm. 1997) Członek honorowy 174
Jerzy Sarna 175
Włodzimierz Wojtkowiak 176
Wiesław Malarz Fuzzie 177
Grzegorz Sianos 178
Blachowanie 1983 – Lachowice
Maciej Siudut Członek honorowy String 179
Anna Sławska (Sikora) 180
Paweł Mrówczyński Mrówa 181
Janusz Kłosek 182
Krzysztof Marczak 183
Helena Strokowska Iśka 184
Jerzy Winnik 185
Bożena Krztoń (Uryga) Dziouszka 186
Jacek Piec 187
Andrzej Sławski 188
Blachowanie 1984 – bacówka pod Praszywką
Barbara Szendzielorz (Ścierska) 189
Waldemar Grzechca (zm. 2015) 190
Karol Labus Szczęściarz 191
Jerzy Kanafek Kadafi 192
Przemysław Siuda 193
Michał Karolczyk 194
Ryszard Antonik Członek honorowy Nowy 195
Blachowanie 1985 – Pietraszonka
Romuald Romanowski (zm. 2015) 196
Jacek Brachmański 197
Marek Żabka 198
Marek Cyl 199
Jarosław Hejdukiewicz Raketa 200
Tomasz Lipiński 201
Michał Vrabetz 202
Krzysztof Zep Słoń, Patison 203
Blachowanie 1986 – Szczytkówka
Dariusz Płaszczyk (zm. 2000) Jamnik 204
Sławomir Nowicki 205
Małgorzata Franke (Cholewicka) Mysza 206
Małgorzata Labus (Penczek) 207
Marta Kubiczek (Dobrucka) Członek honorowy Żaba 208
Jacek Zielański Krokodyl 209
Marek Franke Mareczek 210
Blachowanie 1987 – Lasek
Piotr Nowak Albert 211
Wojciech Bigo 212
Bogusław Krztoń 213
Andrzej Fulczyk 214
Robert Kumięga 215
Piotr Piwczyk Alojz 216
Andrzej Osdarty 217
Adam Bartyzel 218
Ewelina Poznańska-Wojtala Pola 219
Piotr Van der Coghen 220
Irena Van der Coghen Szarotka 221
Blachowanie 1988 – Karkoszczonka
Krzysztof Jakubowski Kuba 222
Anna Scok 223
Dariusz Fidyt 224
Witold Bajor 225
Dariusz Janas Łoś 226
Tomasz Skoczylas 227
Blachowanie 1989 – Pietraszonka
Rafał Suwiński Rafi 228
Waldemar Kubiczek 229
Dariusz Telinga Członek honorowy Pumex, Cieć 230
Zbigniew Machulik Machulicz 231
Barbara Chwoła 232
Witold Wolny WW 233
Stefan Kompel 234
Ewa Staszczyszyn 235
Jolanta Nowicka (Młynek) Yolla 236
Ireneusz Woźniak Irek Frustrat 237
Piotr Wenzel 238
Andrzej Kryska Stasiek 239
Aleksander Staszczyszyn 240

Członkowie Koła:

 

Wyślij znajomemu


Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.