1990-1999

Dodane przez , 04-06-2009 00:45
Imię i nazwisko Przezwisko Blacha SKPG
Blachowanie 1990 – Lachowice
Adam Michalik Haczyk 241
Wojciech Śliwiński Śliwa, Champion 242
Radosław Truś Członek honorowy Radeck 243
Aleksandra Zaleśna (Mikołajczyk) 244
Agnieszka Kalyta 245
Rafał Żyła 246
Tomasz Zachariasz 247
Magdalena Szczodra 248
Rafał Grochla Murzyn 249
Jerzy Capi Jeż Maruda 250
Andrzej Paniczek Porucznik 251
Andrzej Starosolski Szczepan 252
Blachowanie 1991 – Potrójna
Grzegorz Płonka Spłonek 253
Grażyna Weber Grażka 254
Tadeusz Sudczak Socjalista 255
Blachowanie 1992 – Lasek
Jarosław Jeziorski Kura 256
Joanna Wadowska (Maszczak) Luśka 257
Joanna Cichocka Kolczasta 258
Marek Świech …Marek 259
Michał Spek Dźwiedź 260
Blachowanie 1993 – Lachowice
Daniel Wadowski Chudaniel 261
Marta Majewska (Szalińska) Wapnisia 262
Piotr Popczak Pepe 263
Anna Pasek Członek honorowy Paskuda 264
Iwona Korlacka Szalonka 265
Wojciech Mróz (Awłas) Chomiś 266
Lilianna Cader 267
Anetta Hadryś 268
Blachowanie 1994 – Lasek
Anna Śmieszek Śmiecha 269
Magdalena Hassa 270
Zbigniew Wygoda Lekasz 271
Blachowanie 1995 – Zawoja-Wiewióry
Joanna Delawska Wiewiórka 272
Magdalena Marczak 273
Katarzyna Ligenza (zm. 1996) 274
Grzegorz Mentel Bystry 275
Sebastian Kukliński (zm. 1997) 276
Wojciech Głogowski 277
Bernardeta Szczelina Bernatka 278
Blachowanie 1996 – Potrójna
Adam Wieczorek 279
Aleksander Gomola 280
Blachowanie 1997 – Rogacz
Miłosz Jodłowski Miłek 281
Łukasz Suma Lex, Leksikon 282
Piotr Semik Długi 283
Maciej Morgun Włóczykij 284
Daniel Węcel 285
Blachowanie 1998 – Hala Krupowa
Wojciech Jamróz Buźka 286
Grzegorz Koźlicki Kotlet 287
Izabela Włodarczyk Smok 288
Artur Olchawa Łysy 289
Blachowanie 1999 – Kozia Góra
Maciej Bogucki 290
Radosław Gębarowski Rado 291
Jarosław Knap 292
Tomasz Dygała Łoś 293

Członkowie Koła:


Wyślij znajomemu

0 Komentarzy



Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.