2000-2009

Imię i nazwisko Przezwisko Blacha SKPG
Blachowanie 2000 – Błatnia
Blacha nr 294 zaginęła i choć została odnaleziona,
to nigdy nie została wręczona
294
Katarzyna Seweryn 295
Marcin Janik 296
Błażej Gorzolnik Polmos 297
Bogna Michalska (Frankiewicz) Booba 298
Jacek Pallach 299
Blachowanie 2001 – Zawoja-Smyraki
Maciej Strzałkowski Elmo 300
Robert Ścibek 301
Przemysław Wiktorczyk Kiciuś 302
Anna Nahorniak Ruda 303
Tomasz Rawski 304
Marcin Fal 305
Maciej Ogórek 306
Bartłomiej Cisowski kruczek (koniecznie z małej litery!) 307
Anna Żwirowska Żwirek 308
Paweł Klajmon Wzorek 309
Blachowanie 2002 – Milówka
Grzegorz Cichy GC310 310
Przemysław Padoł Nestor 311
Mateusz Grabowski 312
Adam Kulawik Zdziwiony 313
Blachowanie 2003 – Lanckorona
Justyna Kostempska (Lasota) Tusia 314
Marcin Kostempski Żyraf 315
Gabriela Sąsiadek 316
Michał Łyp 317
Aleksandra Klimaszewska Sekwoja 318
Łukasz Pisarek Pieczu 319
Dorota Łukaszewicz 320
Blachowanie 2004 – Istebna-Zaolzianka
Maciej Grabowski 321
Michał Węgierek Śliwek 322
Anna Wojciuch 323
Blachowanie 2005 – Ustroń-Dobka
Maciej Antonik Nowszy 324
Magdalena Traczewska Trakolcia, Łosiczka 325
Magdalena Socha 326
Ewelina Woźniak 327
Tadeusz Piotrowski 328
Jakub Szymański Kuba Pieczony, Szyna 329
Jakub Wypchałowski Kuba Architekt 330
Małgorzata Skorupska Dziobak 331
Natalia Woźny Bobek, Bobcia 332
Ryszard Buczek Herman 333
Magdalena Torbus Magda Biała 334
Alicja Świeca 335
Michał Zygmański Świstak 336
Blachowanie 2006 – Błatnia
Marta Socha 337
Anna Juzwa Juzia 338
Anna Mroczek (Mataczyńska) Makak 339
Helena Suchodolska Helcia 340
Sebastian Korczyk Maestro 341
Michał Tomczak Bażant 342
Łukasz Płaczek Mapet 343
Blachowanie 2007 – Wielka Racza
Sylwester Mateja Krasnal 344
Grażyna Poterek (Tkocz) Grażka 345
Adam Nowak Ovca 346
Grzegorz Pasieka Gregory 347
Stanisław Wierzchowski Tasior 348
Blachowanie 2008 – Magurka Wilkowicka
Anna Wolińska Kicia 349
Maria Cebo (Holeksa) Mary 350
Adrian Wójcik 351
Joanna Śliwa 352
Piotr Latusek Metzger 353
Blachowanie 2009 – Szyndzielnia
Krzysztof Krawiec 354
Agnieszka Matusiak Cieszynka 355
Krzysztof Cichy 356
Marcin Derejczyk 357
Paweł Rumian 358
Aleksandra Sobota 359

Członkowie Koła:

 

Wyślij znajomemu


Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.