IV Rajd IGROWY, 12-13 maja 2012

Data publikacji: 20-04-2012 21:22

IV Rajd IGROWY, 12-13 maja 2012
dla studentów Politechniki Śląskiej, absolwentów i wszystkich innych…

Studenci, studentki, absolwenci, absolwentki, reszto świata… Wielkimi krokami zbliża się największe święto studentów „Polibudy” – Igry. I jak co roku tuż przed naszymi juwenaliami dajemy wam możliwość dotlenienia się na górskich szlakach przed całym tygodniem szaleństw i zabaw odbywających się w Gliwicach. Studenckie Koło przewodników Górskich „Harnasie” wraz z Akademickim Klubem Turystycznym „Watra” już po raz czwarty mają przyjemność zaprosić was na Rajd IGROWY! W tym roku po dojściu na metę przenosimy się prosto w doliny Indusu i Gangesu. Jeśli fascynuje Cię kino Bollywoodu, potrafisz tańczyć Tunaka lub biegasz po mieście z tiką na czole to właśnie impreza idealna dla Ciebie! Zabierz ze sobą turban, trąbę słonia, szablę maharadży, łóżko fakira lub inny rekwizyt, który kojarzy Ci się z Indiami. Oczywiście nie zabraknie turnieju siatkówki górskiej „O Złote Gacie Chatkowego” i odśpiewywania przy ognisku i gitarze wciąż aktualnych, ponadczasowych turystycznych hiciorów aż do białego rana.

Dwie trasy do wyboru

1. Z Wisły Dziechcinki przez Stożek, Kubalonkę, Stecówkę
Prowadzi Natalia Woźny

2. Z Węgierskiej Górki przez Magurkę Radziechowską, Baranią Górę
Prowadzi Piotr Latusek

Meta: Chatka AKT „Watra” na Pietraszonce.
Na mecie: ciepły posiłek, konkursy z nagrodami, IV turniej siatkówki górskiej „O Złote Gacie Chatkowego”, impreza w klimatach hinduskich (nagroda za najlepsze przebranie), śpiewogranie do białego rana.

CENA: 25 zł
Organizatorzy zapewniają: nocleg w warunkach turystycznych, ciepły posiłek na mecie, profesjonalną opiekę przewodnicką na trasach.

Organizatorzy:
Grzegorz Pasieka
Kasandra Milios

Zapisy i kontakt:
Grzegorz Pasieka
tel. 798 731 180
e-mail: rajdy@skpg.gliwice.plZapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.