Aktualności 45-leciowe

Data publikacji: 24-09-2012 19:46

Aktualności:

Jak informowałyśmy poniżej na stronie internetowej, na uroczyste obchody 45-lecia SKPG zapisało się 150 osób. Oznacza to, że zapełniły się obydwa udostępnione nam budynki w „Ośrodku u Kubiców” w Milówce Szare. Ośrodek nie wyraził zgody na przyjęcie większej ilości uczestników (np. udzielając noclegów „na glebie”).

W związku z tym wszystkie osoby, które chciałyby przyjechać na imprezę, a nie zdążyły zgłosić się w terminie, prosimy o jak najszybszy kontakt z nami. Jest jeszcze szansa załatwienia miejsc noclegowych w innym ośrodku, ale żeby to zrobić, musimy wiedzieć, ile jeszcze osób jest zainteresowanych uczestnictwem w 45-leciu. Termin dodatkowych zgłoszeń: 6.10.2012.

Z uwagi na sytuację w głównym ośrodku kolejny raz podkreślamy, że osobom, które przyjadą na imprezę bez zapowiedzi nie jesteśmy w stanie zagwarantować NICZEGO.

UWAGA, UWAGA!!!

Mamy już 150 uczestników 45-lecia !!!

Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.