Rajd „Złota Jesień z Harnasiem” – 13-14 października

Data publikacji: 01-10-2012 22:57

Tym razem zapraszamy Was do chatki studenckiej na Lasku!
To właśnie tam zorganizowana będzie kolejna edycja popularnego rajdu „Złota Jesień z Harnasiem”.

Tematem przewodnim Rajdu są „STRAŻNICY LAS(k)U” – przebrania za wszelkie leśne stworzenia od krasnoludów po wiewiórki mile widziane: za najlepsze przewidziane są atrakcyjne nagrody! 🙂

Przewidujemy dwie TRASY:
Pierwszą prowadzi Maciek Sekulski:
Rozpoczynamy w Katowicach w sobotę rano – o godzinie 7.01 wyruszymy na podbój Beskidów. W sercu Kotliny Żywieckiej, mieście bogatym w tradycje piwowarskie – Żywcu – przesiądziemy się do busa, który zabierze nas do Koszarawy. Stąd nareszcie Nasze własne nogi poniosą nas przez malownicze hale Mędralowej, Kolistego Gronia i Lachów Gronia aż do chatki na Lasku. Tam czekać będzie już smakowity posiłek, po którym oddamy się rozrywce do białego rana.

Drugą prowadzi Patrycja „Gonzo” Michałowicz:
Ruszamy już w piątek popołudniu! Wyjazd z Katowic pociągiem do Żywca o godz. 18.29, skąd podjedziemy busikiem do Koszarawy Jałowiec. Tam czekać nas będzie pierwsze podejście wśród owianych legendą cisów do chatki na Adamach (cena noclegu: 10 zł).  W sobotę z rana ruszamy przez tajemniczy Wsiórz i Stryszawę, przeprawimy się przez Przełęcze Kolędówki i Opaczne, by zdobyć szczyt Jałowca. Dalej przejdziemy przez dolinę Koszarawy by osiągnąć nasz cel – Chatkę na Lasku, gdzie czekać nas będzie… sami zobaczcie!

ZAPISY prowadzimy mailowo: rajdy@skpg.gliwice.pl

KOSZTY:
Od tego rajdu wprowadzamy nowy system opłat za rajdy. Jest on korzystny dla osób wcześniej zapisujących się na imprezę. W praktyce będzie to wyglądać tak, że przy płatności przelewem cena będzie o kilka złotych niższa w porównaniu do tej płaconej już na mecie Rajdu.

Cena przy płatności przelewem na konto:
22 zł – studenci
28 zł – reszta świata

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie SKPG „Harnasie”,
12 2130 0004 2001 0599 0122 0001 (VW Bank)
ul. Zwycięstwa 1,
44-100 Gliwice
(tytuł przelewu: „Złota Jesień z Harnasiem”)

Obniżona cena obowiązuje do środy,  10 października do godz. 24.

Cena przy płatności na mecie rajdu:
27 zł – studenci
33 zł – reszta świata
Cena obejmuje: nocleg w warunkach turystycznych (konieczne własne śpiwory), ciepły posiłek na mecie oraz opiekę przewodnicką. Cena NIE obejmuje ubezpieczenia oraz kosztów dojazdu oraz noclegu z piątku na sobotę w chatce na Adamach (dot. tylko trasy prowadzonej przez Patrycję).

Na wszystkie pytania chętnie odpowie Magdalena Goryl: 511 820 323

Zapraszamy i czekamy na zgłoszenia

Do zobaczenia na Rajdzie!
SKPG „Harnasie”

PS. Mile widziane, wręcz wskazane jest zabranie wszelkich instrumentów, które umilą nam wieczorne zabawy 🙂Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.