Spotkanie inauguracyjne Kursu Przewodnickiego

Data publikacji: 26-02-2014 20:02

Fachowa wiedza, przydatne umiejętności, ciekawe zajęcia, niezapomniane wyjazdy w studenckiej atmosferze,  wędrówki po Beskidach i nie tylko, wieczory przy dźwiękach gitary w blasku ogniska…
Przeżyj wielką przygodę na Kursie Przewodnickim SKPG „Harnasie”!

Zaczynamy już 4 marca o godz. 17.30 w sali 331 Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

W programie:
„Zaczynamy!”
Organizatorzy przybliżą wam dokładniej jak to formalnie wygląda. Będzie możliwość oficjalnego zgłoszenia oraz informacje o pierwszych wyjazdach w Góry!

„To nie jest zwykły kurs”
Krótka prezentacja o nietuzinkowych zwyczajach kursowych oraz o tym dlaczego warto z nami jeździć, opowiedzą z przymrużeniem oka Iwona Franke  oraz Krzysztof Krawiec.
Zobacz jak to wygląda!

„Tanie podróżowanie”
Prelekcja Michała „Świstaka” Zygmańskiego, w której udowodni, że nie trzeba być milionerem, by podróżować po całym świecie. Wystarczy tylko głowa pełna marzeń i chęć ich realizacji!

„Od Sierra Maestra po Tien-szan”
Slajdowisko Agnieszki „Cieszynki” Matusiak, w którym pokaże zdjęcia z górskich wojaży bliższych i dalszych, zarówno po Europie jak i najbardziej egzotycznych krajach świata. Bo przecież góry nie kończą się na Beskidach!


Dla wszystkich obecnych na spotkaniu inauguracyjnym sklep turystyczny Tuttu przygotował prezent: kupony zniżkowe (-15%) do wykorzystania nawet na przecenione już produkty!

Ale to nie wszystko – jest też super niespodzianka. Jaka? Przyjdź dziś o 17.30 i przekonaj się sam!


PS. Kurs już rozpoczął się na Facebooku. Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco!
Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.