Rajd Złota Jesień z Harnasiem: 11-12 października 2014

Data publikacji: 25-09-2014 08:59
Zanim rok akademicki rozpędzi się na dobre, zanim zdążycie zapomnieć o wakacyjnych przygodach, a pogoda za oknem wprowadzi was w jesienny nastrój, mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić was na kolejny rajd:
Złota Jesień z Harnasiem 2014
Tym razem opuszczamy dobrze nam wszystkim znane okolice Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, by odkryć miejsce, gdzie zdecydowanie najpiękniej jest właśnie jesienią- Gorce!
Na rajdzie przeniesiemy się do starożytnej Grecji. Będziemy wędrować i bawić się razem z bogami rodem z Olimpu, dzielnymi herosami, mitycznymi centaurami i satyrami. Nie zabraknie życiodajnej ambrozji, greckich myślicieli i gorącego śródziemnomorskiego klimatu.
Teraz trochę konkretów:
-Kiedy?
11-12 października 2014
-Gdzie?
Meta Rajdu: chatka studencka Gorczańska Chata (GOCHA)
-Którędy?
Przygotowaliśmy do wyboru 2 trasy:
1. Szczawa -> Gorc -> Gorczańska Chata
2. Łopuszna -> Turbacz -> Jaworzyna Kamienicka -> Gorczańska Chata
– A co potem?
Na mecie jak zwykle wieczór pełen gier i innych atrakcji, śpiewanie do białego rana i niepowtarzalny klimat rajdowej zabawy! Nie zapomnijcie strojów greckich bogów i bogiń, dzielnych spartańskich wojowników lub ateńskich artystów i filozofów!
-Koszty:
Studenci 29zł/ Reszta Świata 34zł
przy płatności przelewem na konto SKPG do godz. 23.59 w środę 08.10.2014:
Dane do przelewu:
Stowarzyszenie SKPG „Harnasie”,
58154011282062915781540001 (Bank Ochrony Środowiska S.A.)
ul. Zwycięstwa 1,
44-100 Gliwice
(tytuł przelewu: „imię i nazwisko – Złota Jesień z Harnasiem”)
Nie zdążyłeś/łaś zdecydować się lub zapłacić do środy? Nie martw się! Wyślij nam zgłoszenie i weź gotówkę na rajd:
Studenci 34 zł/ Reszta świata 39 zł
Koszt rajdu obejmuje: nocleg w warunkach turystycznych, ciepły posiłek w sobotę na mecie oraz opiekę przewodnicką. NIE obejmuje natomiast kosztów dojazdu oraz ubezpieczenia.
Zapisy
rajdy@skpg.gliwice.pl
W treści maila podaj: imię i nazwisko, którą trasę wybierasz, numer telefonu, czy jesteś studentem oraz dowód przelewu.
Czekamy na was z  niecierpliwością! Jeśli już byłeś na rajdzie, nie trzeba Cię chyba przekonywać, że warto znowu jechać. Jeśli natomiast będzie to twój pierwszy rajd- już najwyższy czas aby przemierzyć z Harnasiami górskie szlaki, a wieczorem doskonale się bawić do białego rana przy dźwiękach gitary!


Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.