Rajd PolUŚ

Data publikacji: 16-04-2015 09:52

Jak co roku wiosną, zapraszamy do udziału w międzyuczelnianym rajdzie PolUś, który organizują dwa Studenckie Koła Przewodnickie – SKPB z Katowic oraz SKPG „Harnasie” z Gliwic.
W tym roku rajd odbędzie się w terminie 18-19 kwietnia i poprowadzi Was malowniczymi szlakami Beskidu Śląskiego do mety.

Gdzie ta meta?
Ano trasy zbiegną się w Schronisku PTTK na Błatniej

A cóż to za trasy?
Do wyboru są dwie:
1. Ustroń – Równica – Orłowa – Brenna – Błatnia – zbiórka o 7:00 na Dworcu PKP w Katowicach, wyjazd o 7:27 – Prowadzi Krzysiu Słaby

2. Wisła Uzdrowisko – Trzy Kopce Wiślańskie – Przeł. Salmopolska – Kotarz – Klimczok – Błatnia – zbiórka o 7:00 na Dworcu PKP w Katowicach, wyjazd o 7:27 – prowadzi Konrad Kamiński.

Koszt udziału w rajdzie to 40 zł. – w cenie zawarty jest nocleg, ciepły posiłek na mecie (bigos, a dla wegetarian pierogi) oraz opieka przewodnicka.
Przejazd oraz ubezpieczenie we własnym zakresie.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DROGĄ MAILOWĄ NA PONIŻSZY ADRES:
RAJD.POLUS@GMAIL.COMZapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.