Wznawiamy studenckie rajdy górskie! Już w październiku Złota Jesień z Harnasiem w Górach Kamiennych

Data publikacji: 27-09-2020 22:23

Baner rajdu "Złota Jesień z Harnasiem", którego tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 10-11.10.2020r. Trasa wędrówki będzie wiodła przez Góry Kamienne i Wałbrzyskie.

Po długiej przerwie SKPG Harnasie wznawia organizację studenckich rajdów górskich. W weekend 10-11.10.2020 r. zapraszamy na wędrówkę po Górach Kamiennych i Wałbrzyskich w Sudetach.

Drugi rok z rzędu na jesienną wędrówkę wybieramy się w odległy, dziki zachód. Metą rajdu będzie Schronisku PTTK Andrzejówka. Aby sprostać wymogom sanitarnym liczba uczestników ograniczona jest do 15-tu osób, tak więc nie zwlekajcie z zapisami!

Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie z rajdowymi aktualnościami: https://www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/rajdowe-aktualnosci/

Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.