Złota jesień z Harnasiem na Dzikim Zachodzie 2022!

Data publikacji: 07-09-2022 17:49

Tradycja rajdów w Sudety na stałe wpisała się już w kalendarz imprez harnasiowych, wobec tego po raz kolejny zapraszamy Was na skąpany w promieniach południowego słońca Dziki Zachód 🙂 Już 8 października wspólnie udamy się w Góry Bystrzyckie by odkrywać bardziej lub i mniej znane szerszej publiczności trakty!

Tym razem meta rajdu zlokalizowana zostanie w nowo otwartej chatce studenckiej SKPS Wrocław. Liczba miejsc na łóżkach jest limitowana rozmiarem chaty (decyduje kolejność zgłoszeń), natomiast gleba jest całkiem pojemna 🙂 Na rajd nie zapomnijcie zabrać elementów stroju, które kojarzą się Wam z Dzikim Zachodem 😃

Dokładne informacje, jak należy przygotować się do rajdu i co ze sobą zabrać, znajdziecie w naszym Rajdowym ABC (link poniżej ⬇), przekażą je wam także organizatorzy na podany przy zapisach mail.

Do zobaczenia na rajdzie!

👣 Trasa na sobotę: Duszniki-Zdrój – Orlica – Zieleniec – chatka SKPS Wrocław (ok. 20km, 7h)

👣 Trasa na niedzielę: Chatka SKPS Wrocław – Kamienna Góra – Pokrzywno – Polanica-Zdrój (ok. 11km, 3h)

🚉 Dojazd z Katowic:
Katowice 5:24
Gliwice 5:51 – 6:23
Kamieniec Ząbkowicki 9:40 – 9:48
Kłodzko Główne 10:07 – 10:11
Duszniki-Zdrój 10:47

Spotykamy się w ostatnim wagonie każdego pociągu. Wszystkie pociągi to pociągi osobowe różnych przewoźników (Koleje Śląskie, Polregio, Koleje Dolnośląskie). Bilety najlepiej kupić w kasie biletowej, zaznaczając że chcemy bilet w taryfie REGIO, wówczas dostaniemy jeden bilet łączony na całą trasę (osobne bilety wyjdą drożej). Dodatkową zniżkę można uzyskać, kupując kilka biletów w taryfie „Ty i raz dwa trzy” jednocześnie. Sposób powrotu zostanie ustalony i podany później.

Koszt uczestnictwa w rajdzie:

• studenci 45 zł, normalny 50 zł. Opłatę za rajd należy wnieść na konto stowarzyszenia SKPG „Harnasie” do 4.10.2022 r. po potwierdzeniu przez organizatorów rajdu Waszego zgłoszenia.
W cenie rajdu zapewniamy pełną opiekę przewodnicką, ciepły posiłek na mecie oraz nocleg.
Cena nie zawiera kosztów dojazdu ani ubezpieczenia.

💲Dane do przelewu
Studenckie Koło Przewodników Górskich „Harnasie”
82 2530 0008 2007 1037 7414 0001 (Nest Bank)
ul. Zwycięstwa 1,
44-100 Gliwice
(tytuł przelewu: „imię i nazwisko – Złota jesień z Harnasiem 2022”)
Potwierdzenie przelewu prześlij nam w odpowiedzi na maila z potwierdzeniem zapisu, lub od razu załącz do formularza zgłoszeniowego.

📝 Zapisy (do 4.10)
➡https://www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/zapisy-na-rajd/

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to nie wahaj się, tylko pisz na rajdy@skpg.gliwice.pl 🙂

Przydatne linki:
➡ Regulamin: https://www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/regulamin-rajdow/
➡ Rajdowe ABC: https://www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/rajdowe-abc/
➡ Grupa „Rajdy Harnasiowe”: https://www.facebook.com/groups/351626578931526Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.