Kurs przewodnicki

Dodane przez , 02-06-2009 16:14

 

Kurs przewodników beskidzkich SKPG „Harnasie”


Kurs rozpoczyna się 28 lutego 2017 roku, zapraszamy na spotkanie inauguracyjne do Gliwic oraz nasz pierwszy wspólny wyjazd! Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie i poznaj nas bliżej!

Zapisy wciąż trwają!

SKPG Harnasie Kurs Przewodnicki 2017/2018

 

Czym jest kurs przewodnicki SKPG Przeżyj wielką przygodę! Poznaj ludzi, z którymi dzielisz pasję! Co daje kurs przewodnicki SKPG Zdobądź cenne umiejętności i uprawnienia przewodnika górskiego.

Przeczytaj, jakie mogą być powody uczestnictwa w kursie.

Dlaczego warto uczestniczyć w kursie przewodników górskich SKPG

Wędrówka po górach w Polsce i za granicą. Zobacz gdzie z nami dotrzesz.

Galeria z wyjazdów kursu przewodnika beskidzkiego SKPG Zdjęcia naszych wcześniejszych kursów . Zobacz, jak to wygląda Jak zapisać się na kurs przewodników beskidzkich SKPG Informacje o terminach i zapisach na kurs przewodnicki
Galeria z wyjazdów kursu przewodnika beskidzkiego SKPG Zadaj pytanie kierownictwu kursu Jak zapisać się na kurs przewodników beskidzkich SKPG Co? Gdzie? Kiedy? Zobacz harmonogram wyjazdów
Galeria z wyjazdów kursu przewodnika beskidzkiego SKPG Sprawy formalne Harnasiowe jajaKurs z przymrużeniem oka
Wyślij znajomemu

0 KomentarzyZapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.