1,5%

Stowarzyszenie SKPG Harnasie to profesjonalna organizacja zrzeszająca przewodników górskich. Jesteśmy jednak przede wszystkim grupą przyjaciół, towarzyszy wyjazdów i górskich wędrówek. Częste spotkania pozwalają dzielić codzienne radości i smutki, sukcesy i porażki. Staramy się także pomagać sobie w trudnych sytuacjach.

Są wśród nas osoby szczególnie wymagające naszego wsparcia. Pamiętajmy o nich nie tylko raz w roku w związku z akcją przekazywania 1,5% podatku przy okazji rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Dzieci naszych koleżanek i kolegów potrzebują naszej pomocy przez cały rok. Szczególnie Przemek Piotrowski oraz Ania Starosolska. Informacje o możliwości wsparcia ich rehabilitacji oraz leczenia można odnaleźć po kliknięciu na nazwisko każdej z osób.

Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.