A jak Aktywność Fizyczna

Czas ruszyć się z kanapy!

Obiecywałeś sobie że od jutra weźmiesz się za siebie i będziesz regularnie ćwiczyć? Może poprawa kondycji jest na twojej liście noworocznych postanowień? Jeśli tak – mamy rozwiązanie.

   

Czas połączyć przyjemne z pożytecznym, wyłączyć komputer, zarzucić plecak na plecy i ruszyć z nami w góry. Na kursie pokażemy Ci drugą stronę Beskidów. Wejdziemy na szczyty, te bardziej popularne, ale i te omijane przez turystów. Przemierzymy doliny i zamoczymy stopy w niejednym górskim strumieniu.

 

Jeśli zastanawiasz się czy poradzisz sobie kondycyjnie, bo do tej pory nie za często wybierałeś się na górskie wędrówki – nie masz się czym martwić. Na naszym kursie dostosowujemy trasę i tempo marszu do wszystkich uczestników. Jeśli tylko chcesz, nic nie stoi na przeszkodzie abyś zapisał się na kurs. Znajdzie się również coś dla wytrwałych wędrowców, którzy lubią się zmęczyć. Zapewne świetną okazją do sprawdzenia swojej formy będzie styczniowe przejście kondycyjne lub któryś z obozów. Dziewięć dni w górach to coś co Harnasie lubią najbardziej  😀 

Nie czekaj! Przyjdź na spotkanie inauguracyjne 4 marca i zapisz się na kurs lub wyślij maila na adres kurs@skpg.gliwice.pl

Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.