F jak Fotografia

Rozwiń swoje skrzydła

Każdy na kurs przychodzi z własnymi, określonymi zainteresowaniami. Jedni grają na gitarze, drudzy nie rozstają się ze swoim Nikonem, a jeszcze inni spędzają czas grając w planszówki. Kurs łączy wszystko to i jeszcze więcej.

Fotograf przy pracy

Twoją pasją jest fotografia? Górskie pejzaże, wschody i zachody Słońca, czyli natura sama w sobie. Wyjazdy kursowe są świetną okazją dla Fotografów do rozwijania swojej pasji. Być może uda Wam się „ustrzelić” żubra przecinającego Waszą ścieżkę lub traszkę bytującą w kałuży. Wszystkie ujęcia można umieścić w galerii kursowej lub publikować na naszym Instagramie.

Masz lekkie pióro? Relacja z wyjazdu sama się nie napisze. Przecież trzeba pokazać tym, którzy nie pojechali jak było fajnie. Swoje górskie zainteresowania możesz przelać na papier, a później opublikować na naszej stronie internetowej, w naszym miesięczniku – Mammuthus Montanus – lub w Harnasiu.

Podobno muzyka, łagodzi obyczaje 🙂

W twoim sercu gra muzyka? Jeśli grasz na gitarze, skrzypcach lub tylko na czyichś nerwach – kurs jest dla Ciebie! Nic nie brzmi tak jak gitara przy ognisku. Na naszych wyjazdach kursowych pojawiały się przeróżne instrumenty poczynając od gitary, przez afrykańskie bębenki, na skrzeczących żabach kończąc. Nie zabraknie też miejsca tym którzy lubią śpiewać, nawet jeśli do tej pory śpiewali tylko pod prysznicem.

Rada SKPG Harnasie w kadencji 2017/2018

Wolny czas spędzasz grając w planszówki? Gdzie znajdziesz lepszy materiał do testowania nowej gry jak nie na wyjeździe kursowym? Zapakuj do plecaka i wyciągnij po całym dniu szkoleniowym. Na pewno znajdzie się wiele osób które zagrają z Tobą, albo pokażą Ci inną grę której do tej pory nie znałeś.

Lubisz zarządzać? Na początku oferujemy funkcję starosty kursu. Dbanie o kursową codzienność jest świetnym wyzwaniem. Po blachowaniu kariera stoi przed Wami otworem. Trzeba tylko przekroczyć próg.

Czujesz dryg do organizacji? Możesz zorganizować weekendowy rajd, wyjazd kursowy lub spotkanie kołowe. Ograniczać Cię będzie przede wszystkim Twoja wyobraźnia.

„W górach jest wszystko co kocham”

Kochasz góry? Tutaj nic już chyba nie trzeba dodawać. Jeśli kochasz góry – kurs jest dla Ciebie. Z nami poznasz te znane i mniej znane zakątki Beskidów. 

Może masz talent kulinarny, aktorski czy tylko ten do wpadania w tarapaty? Nieważne! Nasz kurs jest dla Ciebie!

Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.