Harnasie w Namaste – Pokaz slajdów z Japonii

Data publikacji: 19-03-2015 11:30
Zapraszamy do katowickiego Klubu Podróżników Namaste na kolejne slajdowisko z cyklu „Harnasie w Namaste”. Ola Ginter i Marta Stachurska opowiedzą o podróży do Japonii. Pokaz slajdów rozpocznie się o 24 marca godz. 19, ale warto przybyć nieco wcześniej aby zająć dobre miejsca.

Do zobaczenia!

Kliknij aby przeczytać więcej…

Miejsca na wakacje szukałyśmy według następujących kryteriów:
-ma nie być w Europie, bo już byłyśmy w Europie;
-dobrze by było, gdyby nie było pory monsumowej, zimy, skrajnych uapłów;
-stwierdziłyśmy, że jesteśemy dwoma słabymi kobietami, więc celujemy w kraj, z którego są duże szanse, że jednak wrócimy.
-ja nie miałam szczepień, a do lipca czas się zbliżał nieubłaganie.
-jedzenia ma być pyszne;
-to ma być nasz wyjazd życia, bo nie po to rzucamy pracę, żeby było niefajnie;
-musi nas być stać na bilety…

No i tak wypadło na Japonię.

No i pojechałyśmy, z budżetem 3 tysiące złoty na 3 tygodnie w jednym z najdroższych krajów świata.
Przejechałyśmy setki kilometrów pociągami, zwiedziłyśmy 10 miast, około 100 świątyń, poznałyśmy mnóstwo fantastycznych ludzi, weszłyśmy na 3 776 m n.p.m. o wschodzie słońca i wypiłyśmy naszą śniadaniowąkawę, widziałyśmy Himalaje z samolotu i zjadłyśmy surową ośmiornicę.

Jeżeli chcesz posłuchać, jak to było i jak to się wszystko skończyło – to serdecznie zapraszamy :)!Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.