R jak Rajd

Weekend w górach

Miałeś kiedyś tak, że po którejś godzinie przed komputerem, albo na jakimś wykładzie pomyślałeś sobie – a może by tak pojechać w weekend w góry?

Kilka razy do roku dajemy Ci możliwość oderwania się od zgiełku miasta i oferujemy ucieczkę w Beskidy. Wystarczy zapisać się na nasz Rajd, czyli weekendowy wypad w góry. Rajdy z definicji są dla wszystkich. Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z górami, czy też przemierzasz szlaki od najmłodszych lat. Uczestnikom proponujemy zazwyczaj klika tras, o różnym stopniu trudności. Meta rajdu to najczęściej chatka studencka.

Więcej o naszych rajdach przeczytasz <TUTAJ>

Z punktu widzenia kursanta rajdy to doskonała okazja do powiększenia swojej wiedzy o Beskidach oraz podpatrzenia pracy przewodnika od kuchni. Na rajdzie, pod czujnym okiem Harnasia, odbędziesz również swoją praktykę przewodnicką. Staramy się, aby terminy rajdów nie pokrywały się z terminami wyjazdów kursowych. W Kole przyjęła się tradycja, że rajd na powitanie wiosny organizowany jest przez nowoblachowanych – a więc i Ciebie to czeka (mamy nadzieję!). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyś już jako kursant zaangażował się w organizację jednego z naszych rajdów.

Najbliższe Rajdy znajdziesz w harmonogramie.

Zapraszamy również do dołączania do naszej grupy rajdowej na Facebooku.

Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.