V jak Victoria

Witamy nowych Harnasi!

Tradycyjnie ostatni weekend lutego upływa w Kole pod znakiem Blachowania. W tym roku w szeregi Harnasi przyjęliśmy pięć nowych osób!

O blachowaniu już trochę Wam pisaliśmy. Zainteresowanych odsyłamy TUTAJ.

Każde blachowanie jest inne, bo też co roku inni ludzie wstępują do koła. Tegoroczne blachowanie „półprzewodnicy” – bo tak określamy kursantów, którzy zdali egzamin wewnętrzny ale jeszcze nie otrzymali blachy SKPG Harnasie – postanowili zorganizować w PTSM-ie w Rozdzielu. Uroczystość zgromadziła ponad 90 osób.

W programie oprócz oczywiście wręczenia blach nie mogło zbraknąć programu artystycznego, podziękowań i … TORTÓW!  🙂 Każdy nowoblachowany przygotował swój tort własnoręcznie lub z małą pomocą. Jeśli chcecie spróbować tortów koniecznie musicie zapisać się na kurs! Następna okazja za rok na blachowaniu kursu przewodnickiego 2017/2018.

Prezes w towarzystwie nowoblachowanych

W tym roku blachy otrzymali:

  • blacha 402 – Małgorzata Hołomek
  • blacha 403 – Dariusz Wisełka
  • blacha 404 – Maksymilian Kuśka
  • blacha 405 – Mariusz Mazur
  • blacha 406 – Dariusz Mazur

Ponieważ pojutrze spotykamy się na wykładzie inauguracyjnym, dzisiaj nie będzie już żadnej nowej zagadki. Sprawdźcie, czy wysłaliście odpowiedzi na wszystkie jeszcze nieprzeterminowane zagadki – macie na to czas do północy we wtorek. Wyniki abecadłowego konkursu ogłosimy w środę(28.02), na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki w auli C podczas inauguracji kursu 2018/19.

Blachowaniowa rodzinka w obiektywie Liska Chytruska. Zapraszamy na Instagrama autora zdjęcia 😉Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.