1973-1979

Imię i nazwisko Przezwisko Blacha SKPG
1973 – Orawski Podzamok (autokarówka)
Drogomira Stasiak-Godycka 67
Stanisław Kucharczyk 68
Janusz Hanke (zm. 1995) Dugi Dugi 69
Marcin Małkowski Członek honorowy 70
Wojciech Hersztowski 71
 
1974 – Sopotnia (Malorka)
Krystian Respondek 72
Mieczysław Bizoń 73
Kazimierz Mika 74
Roman Comi 75
Barbara Comi-Głogowska 76
Jan Wajler Walerian 77
Jan Madey Mały 78
Anna Strokowska 79
Joanna Mroczkiewicz-Sitarz 80
Stefan Tabin 81
Jolanta Szymańska (Szprynger) 82
Zenon Błaszczuk 83
Wojciech Kuczyński 84
Michał Gawliczek Ślimok 85
Krzysztof Presz 86
Wanda Presz (Grzybowska) 87
Stefania Wiesiołek-Rzymełka 88
 
1975 – Pietraszonka
Waldemar Waryszak Członek honorowy 89
Joanna Małkowska (Walichiewicz) 90
Jerzy Dąbrowski 91
Mirosław Barański Członek honorowy 92
Zbigniew Arański 93
Jerzy Simka 94
Andrzej Poślednik Kubeł 95
Jerzy Gasz 96
Zbigniew Kapłon 97
Jacek Żurek 98
Jacek Bilski 99
Sonia Jarema-Suchorowska (Klauza) 100
Teresa Kalnik (Dolnik) 101
Witold Jarema 102
Joanna Jabłońska-Kobyłecka 103
Jan Szołtysek 104
Małgorzata Nabiałek-Surówka 105
 
1976 – Sopotnia (Malorka)
Małgorzata Sosin-Mrozowska 106
Roman Nahlik 107
Zygmunt Ryś 108
Wojciech Spała 109
Lucyna Zawada-Bałandziuk 110
Halina Delewicz Czkawka 111
Antoni John 112
Krzysztof Czekanowski 113
 
1977 – Potrójna
Marek Turlej Członek honorowy 114
Barbara Malicka 115
Maria Bobek (Znaniecka) Marucha, Marula 116
Gerard Opiełka 117
Jan Krzysztof Wojtala Milimetr 118
Krzysztof Kotewicz Kocio 119
Jan Pawełczyk Kruszynka 120
Barbara Kosarewicz (Staszel) 121
Barbara Zygmańska (Jelonek) Członek honorowy Jelon 122
Blacha nr 123 zaginęła i nigdy nie została wręczona 123
Zbigniew Socha 124
 
1978 – Lachowice
Grażyna Waryszak (Strach) 125
Romana Łokietek 126
Zygmunt Frankiewicz 127
Anna Frankiewicz (Skalmierska) 128
Jan Pawłowicz 129
Mirosław Woliński 130
Jerzy Kapłon 131
Krzysztof Burzyński 132
Piotr Michnol (zm. 1994) Członek honorowy 133
Wojciech Rohm 134
Elżbieta Błaszczuk 135
 
1979 – Karkoszczonka
Marek Śpiewak Singer 136
Ryszard Lerch 137
Artur Szybak 138
Krystyna Chłopicka-Parecka Wełczówka 139
Ryszard Waryszak 140
Tomasz Piasecki Tomaszek 141
Stanisław Sikora Sikor 142
Jerzy Kotynia 143
Ryszard Borek 144
Marian Marszałek Majeranek 145
 

Członkowie Koła:


Wyślij znajomemu


Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.