1967-1972

Imię i nazwiskoPrzezwiskoBlacha SKPBBlacha SKPG
1967 – Członkowie założyciele SKPG „Harnasie”
Janusz Błaszczyk21
Wojciech Bradecki22
Andrzej Brożek5
Jan Brzoza
Jacek Dańczak (zm. 1996)
Bruno Gabryś8
Andrzej Gruszka
Stanisław Grzegorczyk53
Czesław Hatala
Zbigniew Kacprzak15
Tadeusz KłosPapa, Tata
Andrzej Knips
Wojciech LalewiczOtek23
Henryk Lalik24
Marian Lalik
Małgorzata Mathea-Borowska20
Janusz Pośpiech28
Zbigniew Wojaczek12
Andrzej Zając
Irena Zydzik-SulińskaZołzik17
Jerzy Bradecki Członek honorowy1
Aleksander Orłowski Członek honorowy12
Jacek Węglarczyk Członek honorowyDziadek Jacek33
Jerzy Jasiczek Członek honorowyBaca44
Władysław P. Kliś Członek honorowy25
Franciszek Drewniok Członek honorowy66
Andrzej Jeżewski Członek honorowy77
Jacek Nabzdyk Członek honorowySzpok98
Wojciech Mill Członek honorowy109
Anna Stokłosa-Wadowska (zm. 1988) Członek honorowy1110
Jerzy Skrzypczyk Członek honorowy1311
Jerzy Swatoń1612
Marian Kowalski1813
Andrzej Kajetan Kowalski Członek honorowyKajtek14 (19)14
Witold Wiśniewski (zm. 2009)Tolo2515
Andrzej Bigaj2916
1968 – Absolwenci 1-go kursu
Kazimierz BodoraSzwagier27
Jerzy Świądrowski30
Mariusz Hantke Członek honorowy3117
Zygmunt Kałuża3218
Andrzej Mokrosz Członek honorowyAs3319
Robert Pasierbski (zm.)34
Lucyna Till-Modelewska3520
Tomasz Trojok36
Maciej Wróblewski (zm. 2001)37 (42)21
Jacek Kania38
1969 – Absolwenci 2-go kursu
Mirosław Baranowski48
Jan Czogała51
Zdzisław Rzęsista49
Stanisław Zadora44
Andrzej Żemła39
Seweryn Sobczyk2622
Adam Piórko Członek honorowy4023
Henryk Tomanek4124
Halina Kubaczka4325
Ryszard BiałeckiDugi Krótki4526
Irena Kempa4627
Anna Skobyłka-Surdel4728
Klara Polgar-Bolygo5029
Piotr Głogowski Członek honorowyWinnetou5230
Władysław Piwowarczyk5431
Antoni Dronszczyk57
1970 – Jaskinia pod Trzema Kopcami
Zbigniew Philipp5532
Andrzej Marzec5633
Andrzej Karbownik5834
Korneliusz Miksch Członek honorowy5935
Mieczysław Martyniak (zm. 1981)6036
Włodzimierz Ochoński6137
Marian Drewniok (zm. 1998)6238
Franciszek DardaOkapi6339
Jerzy Barglik6440
Jerzy Kropka6541
Wojciech MrozowskiInżynier6642
Kazimierz Kasztan6743
Mieczysław Urbaczka69
Ewa Magdziak7044
Urszula Bożek-Stojewska (zm. 2010)6845
Ewa Krzanowska-KuliszkiewiczEwcyk7146
Kinga Matuszewska-PoczątekInka7247
Krzysztof Mańczyk73
Krzysztof Rząca7448
Jerzy Buczek7549
Grzegorz Posz7650
Teodor Tryba77
Lech Bachowski7851
Krzysztof Żuczkowski7952
1972 – Pietraszonka (Gańczorka)
Andrzej KuliszkiewiczKulisz8053
Łukasz Walichiewicz8154
Krzysztof Kluszczyński Członek honorowyKlucha8255
Jerzy Pawlikowski Członek honorowyWiewiórek Błotny, Wiewiór8356
Krystyna Nitzschke8457
Krystyna Wac-Chrzan8558
Wojciech Mielczarek8659
Andrzej Szyja (zm. 1982)8760
Jerzy GołowkowGoły8861
Maria Wróblewska (Górnicz) (zm. 2002)8962
Andrzej DrygajłoAcia9063
Andrzej Kubaczka9164
Jan Siołkowski9265
Wiesław Polak9366
Chrobacza Łąka

Wręczenie dotychczasowym członkom Koła nowych (trójkątnych) blach.

Członkowie Koła:

 



Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.