2010-2019

Imię i nazwiskoPrzezwiskoBlacha SKPG
Blachowanie 2010 – Stożek
Jan Pizoń – członek Komisji Rewizyjnej360
Michał HuchlaHuchel361
Grażyna Morga362
Jarosław Rak363
Agata Wasik364
Natalia Paszek365
Dawid WacławczykTahir366
Agnieszka Skrobol (Widak)367
Krzysztof Roczniak368
Krzysztof Herman369
Blachowanie 2011 – Klimczok
Justyna Bartczak (Kołodziej)370
Maciej Sekulski371
Dominik Grzesiczek372
Blachowanie 2012 – Soblówka
Rafał LangrzykKoń Rafał373
Magdalena GorylGoryl374
Patrycja Michałowicz – członek Komisji RewizyjnejGonzo375
Jacek Łoszyk376
Marta Sporysz377
Blachowanie 2014 – Turbacz
Tomasz Bochenek378
Aleksandra Ginter379
Iwona Franke380
Aurelia Golda381
Bartosz Łyczba382
Blachowanie 2015 – Durbaszka
Anna Latusek (Szczepanek)383
Zbigniew Drapała384
Stefan Brzezinka385
Barbara Klisiewicz – członek Rady Koła386
Maria Orzechowska-MaćkowiakOrzech387
Blachowanie 2016 – Przysłop pod Baranią Górą
Małgorzata Uman – wiceprezes ds. szkoleniaGosia U.388
Agata Kubiczek – szef kursu 2019/2020389
Marek Krupa – członek Komisji Rewizyjnej390
Sebastian Lenartowicz – szef kursu 2019/2020391
Jacek Przyłucki – Prezes392
Damian Nakonieczny393
Michał Wieczorek – członek Rady KołaMichał z Sosnowca394
Małgorzata Musiał (Pańczyszyn)Gosia M.395
Dagmara Góralska – szef kursu 2018/2019396
Ewa Szabelska – szef kursu 2018/2019Szabla397
Blachowanie 2017 – Hala Łabowska
Kinga Konieczny398
Kamil Ziętek399
Izabela Dyrlaga400
Michał Kulanek401
Blachowanie 2018 – Rozdziele
Małgorzata Hołomek402
Dariusz Wisełka403
Maksymilian Kuśka404
Mariusz Mazur405
Dariusz Mazur406
Blachowanie 2019 – Lubogoszcz
Stefan Becker407
Marta Biedak408
Jacek Malcher409
Joanna Kureczko – Skowronek – skarbnik410
Krzysztof Skowronek – sekretarz411
Gracja Bober412
Dariusz Paździorek413

Członkowie Koła:

 



Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.