2010-2019

Imię i nazwisko Przezwisko Blacha SKPG
Blachowanie 2010 – Stożek
Jan Pizoń – członek Komisji Rewizyjnej 360
Michał Huchla Huchel 361
Grażyna Morga 362
Jarosław Rak 363
Agata Wasik 364
Natalia Paszek 365
Dawid Wacławczyk Tahir 366
Agnieszka Skrobol (Widak) 367
Krzysztof Roczniak 368
Krzysztof Herman 369
Blachowanie 2011 – Klimczok
Justyna Bartczak (Kołodziej) 370
Maciej Sekulski 371
Dominik Grzesiczek 372
Blachowanie 2012 – Soblówka
Rafał Langrzyk Koń Rafał 373
Magdalena Goryl Goryl 374
Patrycja Michałowicz – PREZES Gonzo 375
Jacek Łoszyk 376
Marta Sporysz 377
Blachowanie 2014 – Turbacz
Tomasz Bochenek 378
Aleksandra Ginter 379
Iwona Franke 380
Aurelia Golda 381
Bartosz Łyczba 382
Blachowanie 2015 – Durbaszka
Anna Latusek (Szczepanek) 383
Zbigniew Drapała – wiceprezes ds. szkolenia 384
Stefan Brzezinka 385
Barbara Klisiewicz 386
Maria Orzechowska-Maćkowiak – szef kursu 2017/2018 Orzech 387
Blachowanie 2016 – Przysłop pod Baranią Górą
Małgorzata Uman Gosia U. 388
Agata Kubiczek – skarbnik 389
Marek Krupa 390
Sebastian Lenartowicz – sekretarz 391
Jacek Przyłucki – członek Rady Koła 392
Damian Nakonieczny – członek Komisji Rewizyjnej 393
Michał Wieczorek Michał z Sosnowca 394
Małgorzata Musiał (Pańczyszyn) Gosia M. 395
Dagmara Góralska – szef kursu 2018/2019 396
Ewa Szabelska – szef kursu 2018/2019 Szabla 397
Blachowanie 2017 – Hala Łabowska
Kinga Konieczny 398
Kamil Ziętek 399
Izabela Dyrlaga – szef kursu 2017/2018 400
Michał Kulanek – członek Rady Koła 401
Blachowanie 2018 – Rozdziele
Małgorzata Hołomek – członek Rady Koła 402
Dariusz Wisełka 403
Maksymilian Kuśka 404
Mariusz Mazur 405
Dariusz Mazur 406

Członkowie Koła:

 



Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.