2000-2009

Imię i nazwiskoPrzezwiskoBlacha SKPG
Blachowanie 2000 – Błatnia
Blacha nr 294 zaginęła i choć została odnaleziona,
to nigdy nie została wręczona
294
Katarzyna Seweryn295
Marcin Janik296
Błażej GorzolnikPolmos297
Bogna Michalska (Frankiewicz)Booba298
Jacek Pallach299
Blachowanie 2001 – Zawoja-Smyraki
Maciej StrzałkowskiElmo300
Robert Ścibek301
Przemysław WiktorczykKiciuś302
Anna NahorniakRuda303
Tomasz Rawski304
Marcin Fal305
Maciej Ogórek306
Bartłomiej Cisowskikruczek (koniecznie z małej litery!)307
Anna ŻwirowskaŻwirek308
Paweł KlajmonWzorek309
Blachowanie 2002 – Milówka
Grzegorz CichyGC310310
Przemysław PadołNestor311
Mateusz Grabowski312
Adam KulawikZdziwiony313
Blachowanie 2003 – Lanckorona
Justyna Kostempska (Lasota)Tusia314
Marcin KostempskiŻyraf315
Gabriela Sąsiadek316
Michał Łyp317
Aleksandra KlimaszewskaSekwoja318
Łukasz PisarekPieczu319
Dorota Łukaszewicz320
Blachowanie 2004 – Istebna-Zaolzianka
Maciej Grabowski321
Michał WęgierekŚliwek322
Anna Wojciuch323
Blachowanie 2005 – Ustroń-Dobka
Maciej AntonikNowszy324
Magdalena TraczewskaTrakolcia, Łosiczka325
Magdalena Socha326
Ewelina Woźniak327
Tadeusz Piotrowski328
Jakub SzymańskiKuba Pieczony, Szyna329
Jakub WypchałowskiKuba Architekt330
Małgorzata SkorupskaDziobak331
Natalia WoźnyBobek, Bobcia332
Ryszard BuczekHerman333
Magdalena TorbusMagda Biała334
Alicja Świeca335
Michał ZygmańskiŚwistak336
Blachowanie 2006 – Błatnia
Marta Socha337
Anna JuzwaJuzia338
Anna Mroczek (Mataczyńska)Makak339
Helena SuchodolskaHelcia340
Sebastian KorczykMaestro341
Michał TomczakBażant342
Łukasz PłaczekMapet343
Blachowanie 2007 – Wielka Racza
Sylwester MatejaKrasnal344
Grażyna Poterek (Tkocz)Grażka345
Adam NowakOvca346
Grzegorz PasiekaGregory347
Stanisław Wierzchowski – Przewodn. Kom. Rewizyjnej    Członek honorowyTasior348
Blachowanie 2008 – Magurka Wilkowicka
Anna WolińskaKicia349
Maria Cebo (Holeksa)Mary350
Adrian Wójcik351
Joanna Śliwa Członek honorowy352
Piotr LatusekMetzger353
Blachowanie 2009 – Szyndzielnia
Krzysztof Krawiec354
Agnieszka MatusiakCieszynka355
Krzysztof Cichy356
Marcin Derejczyk357
Paweł Rumian358
Aleksandra Sobota359

Członkowie Koła:

 



Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.