1980-1989

Imię i nazwiskoPrzezwiskoBlacha SKPG
Blachowanie 1980 – Lasek
Barbara Kotynia (Tomaszewska)146
Edward Janoszka147
Wojciech MilotaKoala148
Jolanta Wolińska (Zawodniak)149
Andrzej Krzemień150
Bogdan Ikoniak151
Jolanta Kowalówka (Kasprzyk)152
Adam WyleżałekWyżełek153
Piotr ManierakBularz154
Jacek Ginter Członek honorowyNAJacek155
Stanisław Krawiec156
Janusz Mańka157
Blachowanie 1981 – Wisła Czarne
Witold Wojtkowiak158
Marek Kluszczyński (zm. 2011)Mł. Klucha159
Małgorzata Bilnicka (Sikora)160
Krzysztof Kulanek161
Roman Strzeszewski162
Ryszard Sikora163
Wojciech Pyzik164
Włodzimierz Wróblewski165
Jerzy Neliszer166
Elżbieta Tumidajewicz-Stankiewicz167
Grzegorz Fołda168
Janusz Mroczek169
Jerzy Kieś170
Dariusz CzerniakDzida171
Blachowanie 1982 – Potrójna
Marek ZygmańskiBelfegor172
Jan Kowalik Członek honorowy173
Tadeusz Piotrowski (zm. 1997) Członek honorowy174
Jerzy Sarna175
Włodzimierz Wojtkowiak176
Wiesław MalarzFuzzie177
Grzegorz Sianos178
Blachowanie 1983 – Lachowice
Maciej Siudut Członek honorowyString179
Anna Sławska (Sikora)180
Paweł MrówczyńskiMrówa181
Janusz Kłosek182
Krzysztof Marczak183
Helena StrokowskaIśka184
Jerzy Winnik185
Bożena Krztoń (Uryga)Dziouszka186
Jacek Piec187
Andrzej Sławski188
Blachowanie 1984 – bacówka pod Praszywką
Barbara Szendzielorz (Ścierska)189
Waldemar Grzechca (zm. 2015)190
Karol LabusSzczęściarz191
Jerzy KanafekKadafi192
Przemysław Siuda193
Michał Karolczyk194
Ryszard Antonik Członek honorowyNowy195
Blachowanie 1985 – Pietraszonka
Romuald Romanowski (zm. 2015)196
Jacek Brachmański197
Marek Żabka198
Marek Cyl199
Jarosław HejdukiewiczRaketa200
Tomasz Lipiński201
Michał Vrabetz202
Krzysztof ZepSłoń, Patison203
Blachowanie 1986 – Szczytkówka
Dariusz Płaszczyk (zm. 2000)Jamnik204
Sławomir Nowicki205
Małgorzata Franke (Cholewicka)Mysza206
Małgorzata Labus (Penczek)207
Marta Kubiczek (Dobrucka) Członek honorowyŻaba208
Jacek ZielańskiKrokodyl209
Marek FrankeMareczek210
Blachowanie 1987 – Lasek
Piotr NowakAlbert211
Wojciech Bigo212
Bogusław Krztoń213
Andrzej Fulczyk214
Robert Kumięga215
Piotr PiwczykAlojz216
Andrzej Osdarty217
Adam Bartyzel218
Ewelina Poznańska-WojtalaPola219
Piotr Van der Coghen220
Irena Van der CoghenSzarotka221
Blachowanie 1988 – Karkoszczonka
Krzysztof JakubowskiKuba222
Anna Scok223
Dariusz Fidyt224
Witold Bajor225
Dariusz JanasŁoś226
Tomasz Skoczylas227
Blachowanie 1989 – Pietraszonka
Rafał SuwińskiRafi228
Waldemar Kubiczek229
Dariusz Telinga Członek honorowyPumex, Cieć230
Zbigniew MachulikMachulicz231
Barbara Chwoła232
Witold WolnyWW233
Stefan Kompel234
Ewa Staszczyszyn235
Jolanta Nowicka (Młynek)Yolla236
Ireneusz WoźniakIrek Frustrat237
Piotr Wenzel238
Andrzej KryskaStasiek239
Aleksander Staszczyszyn240

Członkowie Koła:

 



Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.