Kursowe ABC

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o kursie

Julian Tuwim twierdził, że Abecadło z pieca spadło. Ale czy na pewno? Naszym zdaniem Abecadło z gór spadło i tego będziemy się trzymać!

ABC – czyli właściwie co?

Czym jest PULPA, dlaczego studencka BLACHA jest trójkątna i czym w zasadzie są te kreski które wszyscy nazywają GRANIÓWKAMI? Nie wiesz? Nie przejmuj się! Ten cykl powstał właśnie po to, żeby przybliżyć Ci wszystkie podstawowe kursowe „hasła” zanim rozpoczniesz swoją przygodę życia.

Reguły gry

Plotka studencka głosi, że do sesji należy przygotowywać się systematycznie i z odpowiednim wyprzedzeniem. Postanowiliśmy się zatem dostosować do tej niepisanej zasady. Dwa razy w tygodniu na tej stronie znajdziecie kolejne odcinki naszego cyklu.

ABC – zgaduj Ty!

Każdej literze naszego kursowego Abecadła towarzyszyła będzie zagadka – oczywiście związana z Beskidami. Odpowiedzi przesyłajcie na maila: promocja@skpg.gliwice.pl. Na udzielenie odpowiedzi macie 7 dni – słownie tydzień 🙂 . Pod koniec alfabetycznej zabawy zrobimy ranking. Bądźcie czujni, bo liczy się systematycznosć.

Dla osób, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi mamy nagrody od sklepu turystycznego Tuttu w Katowicach, kołowe wydawnictwa i śpiewniki oraz talony noclegowe. A wśród wszystkich uczestników zabawy rozlosujemy talon na uczestnictwo w dowolnym rajdzie weekendowym organizowanym przez SKPG Harnasie w 2018roku oraz nagrody pocieszenia.
Powodzenia!

 


 

Kursowe Abecadło

 Zobacz więcej:Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.