Forum kołowe

Data publikacji: 30-06-2011 11:38

Aby ułatwić komunikację między Harnasiami, Rada Koła postanowiła uruchomić forum kołowe, które znajduje się pod adresem: https://www.skpg.gliwice.pl/forum. Do tej pory istniała tylko kołowa lista dyskusyjna, która ma swoich zwolenników, ale ma też kilka niedogodności, które forum naszym zdaniem zlikwiduje. Główną zaletą forum jest jego dostępność z dowolnego komputera i bez konieczności instalacji lub konfiguracji czegokolwiek.

Wszystkie osoby spoza Koła zapraszamy do udzielania się w części „Forum publiczne”, do której nie jest wymagana rejestracja.

Wszystkich Harnasi oraz kursantów prosimy o zarejestrowanie się na forum pod adresem: https://www.skpg.gliwice.pl/forum/ucp.php?mode=register. Po zarejestrowaniu powinniście otrzymać maila z linkiem aktywującym konto – należy w niego kliknąć! Następnie, prosimy poinformować nas o tym fakcie, abyśmy mogli zmienić uprawnienia Waszego konta odpowiednio na: „Harnaś” lub „kursant”, dzięki czemu zyskacie dostęp do działów forum, które Was dotyczą. Informację taką można przesłać na adres rada@skpg.gliwice.pl lub latusekpiotr@gmail.com, tudzież przekazać ją telefonicznie pod numerem 787 921 867 lub osobiście, na zebraniu wtorkowym.

Przez jakiś czas forum będzie istniało równolegle z listą dyskusyjną, a następnie zdecydujemy która forma lepiej nam odpowiada.

Przyjemnego używania!Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.