Rajd Wiosenny poszuka potworów! [ODWOŁANY]

Data publikacji: 10-03-2020 10:16

Mimo, że zima w tym roku nie do końca dopisała to warto jednak wyruszyć na poszukiwania śladów nadchodzącej wiosny 😀 Zapraszamy wszystkich miłośników gór na kolejną edycję Rajdu na powitanie wiosny 🙂

W tym roku meta rajdu zlokalizowana została w Chatka na Rogaczu 🙂 Miejsce to ma niesamowity klimat i jeszcze bardziej niesamowity rozpościera się z niego widok w kierunku Beskidu Śląskiego!

Przygotowaliśmy dla Was dwie trasy,

👣Pierwsza trasa, krótsza i łatwiejsza: Żarnówka Mała – Bujakowski Groń – Hrobacza Łąka – Gaiki – Magurka Wilkowicka – Chatka na Rogaczu, 14,5 km.

👣Trasa druga, nieco dłuższa ale wcale nie jakaś trudna: Bielsko-Biała Leszczyny – Stefanka – Szyndzielnia – Klimczok – Szczyrk – (Przejazd autobusem do Wilkowic) – Chatka na Rogaczu, 19,5 km.

🚉 Planowany dojazd:

Dla trasy nr 1:
Pociąg Gliwice 6:51/Katowice 7:20-7:35/Bielsko-Biała Główna 8:24. W Bielsku przesiadka na autobus do Żarnówki Małej odjeżdżający o 8:40.

Dla trasy nr 2:
Pociąg Gliwice 6:51/Katowice 7:20-7:35/Bielsko-Biała Leszczyny 8:32.

Koszty:

Przedpłata (do 25.03, g. 23:59): 55 zł.
Na mecie: 60 zł.

W cenie rajdu zapewniamy: pełną opiekę przewodnicką, nocleg w warunkach turystycznych oraz ciepły posiłek na mecie. Cena zawiera również końską dawkę dobrej zabawy, nie zawiera z kolei kosztów dojazdu ani ubezpieczenia!

💲Dane do przelewu
Stowarzyszenie SKPG „Harnasie”,
82 2530 0008 2007 1037 7414 0001 (Nest Bank)
ul. Zwycięstwa 1,
44-100 Gliwice
(tytuł przelewu: „imię i nazwisko – Powitanie wiosny 2020”)

Potwierdzenie przelewu załącz przy zgłoszeniu, lub prześlij nam w odpowiedzi na maila z potwierdzeniem zapisu.

📝 Zapisy (do 25.03)
https://www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/zapisy-na-rajd/

Dokładne informacje, jak należy przygotować się do rajdu i co ze sobą zabrać, znajdziecie w naszym Rajdowym ABC (link poniżej ⬇), przekażą je wam także organizatorzy na podany przy zapisach mail.
Do zobaczenia na rajdzie!

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to nie wahaj się, tylko pisz na rajdy@skpg.gliwice.pl 🙂

Przydatne linki:
➡ Regulamin: https://www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/regulamin-rajdow/
➡ Rajdowe ABC: https://www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/rajdowe-abc/
➡ Grupa na Fb Rajdy HarnasioweZapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.