Rajd „Studenci Górom 2023” – Weekendowa wędrówka po Beskidzie Małym

Data publikacji: 14-10-2023 22:37

📣 Zapraszamy wszystkich młodych duchem do wspólnej wędrówki po ubranych w jesienne kolory 🍁🍂 szlakach Beskidu Małego! Podobnie jak w zeszłym roku, po przywitaniu jesieni w Sudetach, powracamy w bliższe nam Beskidy. I również ponownie, zawitamy w Beskid Mały, ale na tym podobieństwa się kończą 🙂 Po pierwsze, wybierzemy się na wschód Beskidu Małego, a po drugie, imprezę dla Was przygotujemy we współpracy z Sekcją Turystyki Górskiej „Trampki” AZS ŚUM! W weekend 4-5.11 przemierzymy razem dwie 🥾 górskie trasy, spotykając się na noclegu na mecie rajdu w Chatce pod Potrójną. Tam czekać będzie na Was ciepły posiłek oraz kilka atrakcji 😁

📆 Kiedy: weekend 4-5.11.2023 r.
🧭 Co: góry, przygoda, oraz okazja do poznania pozytywnych ludzi!
🗺 Gdzie: studencka „Chatka pod Potrójną” w Beskidzie Małym
💵 Za ile: 75 zł studenci, 85 zł niestudenci (w cenie zapewniamy profesjonalną opiekę przewodnicką na trasie, nocleg w warunkach turystycznych oraz ciepły posiłek na mecie; cena nie zawiera kosztów przejazdów ani ubezpieczenia).
💰 Przy płatności gotówką na mecie, cena jest wyższa o 10 złotych. Zachęcamy do wcześniejszego przelewu, ułatwi to kwestie organizacyjne 🙂 Płatności przyjmujemy tylko do środy przed rajdem, do godziny 23:59. Później możliwa jest tylko płatność gotówką na mecie.

Do wyboru macie jedną spośród dwóch przygotowanych tras:
🟢 Krótsza (13 km): Gilowice – Przełęcz Płonna – Przełęcz Kocierska – Potrójna – Chatka pod Potrójną
🔵 Dłuższa (17 km): Inwałd – Gancarz – Leskowiec – Łamana Skała – Chatka pod Potrójną

W niedzielę organizujemy wspólne zejście do Ślemienia, skąd udamy się autobusem do Żywca i dalej w kierunku Katowic. Oczywiście, można też wybrać się na niezależną wędrówkę w dowolnym kierunku 🙂

🚄 Miejsce zbiórki oraz szczegóły dojazdu przedstawimy zapisanym w wiadomości e-mail.

📥 Zapisy (do północy w środę 1.11) przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy (w razie problemów prosimy o kontakt na adres e-mail rajdy📧skpg.gliwice.pl)

🧾 Dane do przelewu:
82 2530 0008 2007 1037 7414 0001 (NEST Bank)
Stowarzyszenie SKPG Harnasie
Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice
Tytuł: Rajd „Studenci Górom” 2023 – imię i nazwisko
Kwota: 75 zł student, 85 zł niestudent

Przydatne linki:
➡ Regulamin: https://www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/regulamin-rajdow/
➡ Rajdowe ABC: https://www.skpg.gliwice.pl/rajdy-piesze/rajdowe-abc/
➡ Grupa na FB „Rajdy Harnasiowe”: https://www.facebook.com/groups/351626578931526

Zapraszamy na kurs przewodników beskidzkich osoby zamieszkujące miasta regionu: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Rybnik, Żory, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Tychy, Jaworzno.